3D grafické šaty se zirkony červené
Kód: 16962-UDetailní popis produktu
Představujeme vám módní šaty. Šaty mají kapsy. Šaty s grafikou. Ideální každodenní poloha. Šaty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Velikost je univerzální a vyhovuje dámám, které nosí velikost S, M nebo L.
Materiálové složení:
- 90% bavlna,
- 10% elastan
Rozměry:
- Šířka v podpaží: šířka pod pažemi 47 cm
- Celková délka: 88 cm
- Délka rukávu od podpaží: délka od ramene: 34 cm
- Délka rukávu od ramene: délka od ramene: 44 cm
- Šířka v bocích: 49 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Basic šaty |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Total lenght: | 88 cm |
| Sleeve length: | Long |
| Sleeve length from armpit: | 34 cm |
| Sleeve length from shoulder: | 44 cm |
| Armpit width: | 47 cm [eng] |
| Colour: | Red |
| The width of the hips: | 49 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

-1.png?67bc4ee9)