Šaty s grafikou 3D Watch ecru
Kód: 17017-UDetailní popis produktu
Představujeme vám módní šaty. Šaty mají na přední straně našitou grafiku. Šaty mají kapsy. Ideální pro každodenní použití. Šaty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Velikost je univerzální a vyhovuje dámám, které nosí velikost S, M nebo L.
Materiálové složení:
- 90% bavlna,
- 10% elastan
Rozměry:
- Šířka v podpaží: šířka pod pažemi 45 cm
- Celková délka: 87 cm
- Délka rukávu od podpaží: délka od ramene: 34 cm
- Délka rukávu od ramene: délka od ramene: 44 cm
- Šířka v bocích: 47 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Basic šaty |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Total lenght: | 87 cm |
| Sleeve length: | 3/4 |
| Sleeve length from armpit: | 34 cm |
| Sleeve length from shoulder: | 44 cm |
| Armpit width: | 45 cm |
| The width of the hips: | 47 cm |
| Colour: | Ecru |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

-1.png?67bc4ee9)