Zateplená mikina s vyšitým nápisem graphite
Kód: 20523-UDetailní popis produktu
Představujeme vám mikinu oversize. Mikina má kapuci a vyšívaný nápis Girls tour. Na přední straně je našitá kapsa. Mikina je vyrobena ze zatepleného materiálu. Velikost je univerzální a vyhovuje dámám nosícím velikosti M, L, XL.
TURECKÁ PRODUKCE
Materiálové složení:
- 90% bavlna,
- 10% elastan
Rozměry:
- Šířka v podpaží: šířka pod pažemi 69 cm
- Délka rukávu od podpaží: délka od ramene: 37 cm
- Celková délka vpředu: 85 cm
- Šířka v dolní části: 51 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhá mikina |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Total lenght: | 85 cm |
| Sleeve length from armpit: | 37 cm |
| The width of the bottom: | 51 cm |
| Armpit width: | 69 cm |
| Sleeve length: | Long |
| Colour: | Graphite |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

-1.png?67bc4ee9)