Květinové šaty s vázáním v pase modré
Kód: 20068-UDetailní popis produktu
Představujeme vám pohodlné květinové šaty. Šaty s vázáním v pase a výstřihem do V. Velmi módní střih. Šaty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Velikost je univerzální a vyhovuje dámám, které nosí velikost S, M nebo L.
TURECKÁ PRODUKCE
Materiálové složení:
- 100% polyester,
Rozměry:
- Šířka v podpaží: šířka pod pažemi 43 cm
- Celková délka: 82 cm
- Délka rukávu od podpaží: délka od ramene: 32 cm
- Délka rukávu od ramene: 45 cm
- Šířka pasu: 26 cm/po natažení: 43 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krátké šaty |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Total lenght: | 82 cm [eng] |
| Sleeve length from armpit: | 32 cm |
| Sleeve length from shoulder: | 45 cm |
| Armpit width: | 43 cm |
| Colour: | Blue |
| The width of the belt: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

-1.png?67bc4ee9)