Šaty Brooklyn fialové
Kód: 25517-UDetailní popis produktu
Představujeme vám pohodlné šaty Brooklyn statement. Šaty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Velikost je univerzální a vyhovuje dámám, které nosí velikost S, M nebo L.
Složení:
- 90% bavlna,
- 10% elastan
Rozměry:
- Šířka v podpaží: šířka pod pažemi 47 cm
- Délka rukávu od podpaží: 49 cm
- Délka rukávu od ramene: délka: 61 cm
- Celková délka: 98 cm
- Šířka v bocích: 55 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikinové šaty |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Total lenght: | 98 cm |
| News: | News |
| Armpit width: | 47 cm |
| The width of the bottom: | 55 cm |
| Sleeve length: | Long |
| Colour: | Purple |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

-1.png?67bc4ee9)