Šaty s potiskem a rozšířenou spodní částí béžové
Kód: 15675-UDetailní popis produktu
Představujeme vám módní šaty s potiskem. Šaty mají rozšířený spodní díl a jsou skvělou volbou pro každodenní nošení. Jsou vyrobené z kvalitního materiálu. Univerzální velikost je vhodná pro ženy, které nosí velikost S, M nebo L.
Složení materiálu:
90 % bavlna
10 % elastan
Rozměry:
Šířka v podpaží: 60 cm
Celková délka: 86 cm
Délka rukávu od podpaží: 24 cm
Šířka dole: 85 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikinové šaty |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Armpit width: | 60 cm |
| Total lenght: | 86 cm |
| Sleeve length: | 3/4 |
| The width of the bottom: | 85 cm |
| Sleeve length from armpit: | 24 cm |
| Colour: | Beige |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

-1.png?67bc4ee9)