Šaty s potiskem a rozšířenou spodní částí růžové
Kód: 20251-UDetailní popis produktu
Představujeme vám módní šaty s potiskem. Šaty mají rozšířený lem. Skvělá nabídka pro všechny dámy. Šaty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Velikost je univerzální a vyhovuje dámám, které nosí velikost S, M nebo L.
Materiálové složení:
- 90% bavlna,
- 10% elastan
Rozměry:
- Šířka v podpaží: šířka pod pažemi 60 cm
- Celková délka: 86 cm
- Délka rukávu od podpaží: 24 cm
- Šířka v dolní části: 85 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikinové šaty |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Armpit width: | 60 cm |
| Total lenght: | 86 cm |
| Sleeve length: | 3/4 |
| The width of the bottom: | 85 cm |
| Sleeve length from armpit: | 24 cm |
| Colour: | Pink |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

-1.png?67bc4ee9)