Šaty s potiskem a rozšířeným spodním dílem tmavě pudrově růžové
Kód: 15670-UDetailní popis produktu
Prezentujemy Państwu modną sukienkę z nadrukiem. Sukienka posiada rozkloszowany dół. Super propozycja dla wszystkich Pań. Sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału. Rozmiar jest uniwersalny i będzie odpowiedni dla Pań noszących rozmiar S, M lub L.
Skład materiału:
- 90% Bawełna,
- 10% Elastan
Wymiary:
- Szerokość pod pachami: 60 cm
- Długość całkowita: 86 cm
- Długość rękawa od pachy: 24 cm
- Szerokość na dole: 85 cm
Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi kategoriami produktów:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikinové šaty |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Armpit width: | 60 cm |
| Total lenght: | 86 cm |
| Sleeve length: | 3/4 |
| The width of the bottom: | 85 cm |
| Sleeve length from armpit: | 24 cm |
| Colour: | Dark Powder Pink |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

-1.png?67bc4ee9)