Dámské elegantní sako béžové
Kód: 413746Detailní popis produktu
Představujeme vám elegantní sako. Sako bez zapínání s klopami vpředu. Tento model bude skvělou volbou pro mnoho typů postav, dodávající každému outfitu nenucenou eleganci. Je to základ každého šatníku a prvek stylizace pro speciální příležitosti - na každé roční období a na každou příležitost. Sako je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu. Sako má podšívku. Velikost je univerzální a bude vhodná pro dámy ve velikosti S, M a L.
VÝROBA ITALSKÁ
Složení materiálu:
- 100% Polyester
Rozměry:
- Šířka pod pažemi: 50 cm
- Délka rukávu od ramene: 49 cm
- Délka rukávu od podpaží: 29 cm
- Celková délka: 71 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Armpit width: | 50 cm |
| Total lenght: | 71 cm |
| Sleeve length: | 3/4 |
| Sleeve length from armpit: | 29 cm |
| Sleeve length from shoulder: | 49 cm |
| News: | News |
| Colour: | Kiwi |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

-1.png?67bc4ee9)