Dámská souprava s pruhovanou blůzou a širokými kalhotami fuchsie
Kód: 38417-UDetailní popis produktu
Vnes do svého šatníku nádech svěžesti díky tomuto stylovému dámskému setu! Tričko s krátkým rukávem v jemných pruzích a široké, splývavé kalhoty jsou ideální kombinací pohodlí a módního vzhledu. Set se skvěle hodí jak na procházku, do práce, tak na letní výlet. Lehce splývavá tkanina se dokonale přizpůsobuje postavě, zajišťuje volnost pohybu po celý den. Elastický pas v kalhotách zaručuje pohodlí a přizpůsobení postavě.
Set odpovídá aktuálním trendům módního stylu – je minimalistický, a přitom velmi ženský. Takový set je nutností v každém šatníku!
Velikost je univerzální a bude vhodná pro dámy ve velikosti S, M nebo L. (Prsa cca 136 cm)
Vlastnosti produktu:
-
Střih: volné tričko s krátkým rukávem + široké kalhoty s gumou
-
Materiál: měkká a prodyšná viskóza s příměsí elastanu
-
Pohodlí nošení: elastický pas, volný střih
-
Styl: casual, ideální na léto a jaro
- Funkčnost: lze nosit dohromady nebo samostatně, skvělý základ pro styling
-
Výroba Itálie
Složení materiálu:
- 95% Viskóza,
- 5% Elastan.
Rozměry:
Rozměry uvedené níže jsou měřeny na plocho +/- 1 cm
Pro získání obvodu šířku násobíme 2
Tričko:
-
Šířka pod pažemi: 68 cm (Prsa cca 136 cm)
-
Celková délka: 67 cm
Kalhoty:
-
Šířka v pase: 34 cm (po natažení na 48 cm)
-
Šířka v bocích: 55 cm
-
Délka nohavice od rozkroku: 64 cm
-
Celková délka: 97 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní komplet |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Length of blouse: | 67 cm |
| Armpit width: | 68 cm |
| The width of the belt: | 34 cm |
| Total length of pants: | 97 cm |
| Length from step: | 64 cm |
| The width of the hips: | 55 cm |
| News: | News |
| Colour: | Fuchsia |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

-1.png?67bc4ee9)