Sportovní set top + legíny černý
Kód: 21570-UDetailní popis produktu
Představujeme vám pohodlnou sportovní soupravu. Díky pružnému materiálu se dokonale přizpůsobí tělu a zároveň se omezit pohyb. Ksoučástí balení je top a legíny. Top s nastavitelnými ramínky, kalhoty s vysokým pasem. Sada je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Velikost je univerzální a vyhovuje dámám, které nosí velikost S, M nebo L.
Materiálové složení:
- 60% bavlna,
- 40% polyester,
Rozměry halenky:
- Šířka v podpaží: šířka pod pažemi 31 cm/ 38 cm v nataženém stavu
- Horní délka: 33 cm
Rozměry kalhot:
- Šířka v pase 30 cm / nataženo 40 cm
- Celková délka: 51 cm
- Délka nohy od rozkroku: délka nohavice: 22 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní komplet |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Length of blouse: | 33 cm |
| Length from step: | 22 cm |
| Length from waist: | 51 cm |
| Colour: | Black |
| News: | News |
| Armpit width: | 31 cm |
| The width of the belt: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

-1.png?67bc4ee9)