Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
3327 hodnocení
5
3079x
4
39x
3
31x
2
23x
1
155x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
ŠŠ
Šárka Šulcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2025
Krásné oblečení, příznivé ceny, výborná komunikace a hlavně spolehlivost
VP
Váš profil
(Administrátor)
19.2.2025
Děkujeme Vám za hodnocení :-)
+ Rychlé dodání a pěkné kvalitní zboží
Nakupuji opětovně, vždy vše v pořádku
Rychlost dodání
KS
Květa Skryjova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2025
Rychlé doručení a kvalitní zboží.
VP
Váš profil
(Administrátor)
19.2.2025
Děkujeme, jsme rádi že jste spokojená :-)
RK
Radka Kuklíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.1.2025
Spokojenost jak s rychlostí dodání tak i se zbožím, kabátek velmi pěkný.
VP
Váš profil
(Administrátor)
19.2.2025
Moc děkujeme za hodnocení, jsme rádi že jste spokojená :-)
BŠ
Blanka Špičáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.1.2025
Kvalita a rychlé dodání..👌
VP
Váš profil
(Administrátor)
19.2.2025
Děkujeme :-)
JM
Jitka Miklová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.1.2025
AJ
Alena Jelinkova
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
24.1.2025
DF
Dagmar Frouzová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2025
Objednané zboží dorazilo během 4 dní a odpovídalo mé představě. Doporučuji.
Vše v naprostém pořádku! :)
+ Velice spokojená
E
Eva Š.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2025
Velmi, zboží dorazilo rychle a sedlo perfektně.
Doporučuji všem.
XŠ
Xenie Šajerová
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2025
Dlouha doba dodání skoro 14 dní!
VP
Váš profil
(Administrátor)
19.2.2025
Dobrý den, bohužel se několik produktů muselo doobjednávat, protože byl velký zájem a dodací doba se tak prodloužila. Omlouváme se, příště se polepšíme :-)
LK
Lucie Karvayova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2025
Spokojena
VP
Váš profil
(Administrátor)
19.2.2025
Děkujeme za hodnocení :-)
LL
Ludmila Lávičková
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2025
+ Rychlé dodání krásné zboží
SK
Simona Krejzlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.1.2025
RN
Romana Nováková
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
13.1.2025
Komunikace s obchodem je v pořádku, i když jsem čekala delší dobu na zboží a musela se sama doptávat kdy přijde.
Když konečně dorazilo, bylo vadné a musela jsem ho reklamovat. Jen škoda, že před odesláním není zkontrolované , nemuselo by se posílat a vracet.
Parka je moc hezká, ale nesedí tabulka velikosti. Mam Sko a je mi dost velká. Budu bohužel vracet.
